MÖBLER / Skåp & hyllor / Nattygsbord 13316447
nr 1331 6447
Nattygsbord
Ett par, rokokostil, 20-tal, stenskiva. Bredd: 42. Djup: 35 cm, höjd: 70 cm
Kondition: En skiva med nagg, slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 1 juni 2020
kl 19:15:56
200 kr
350 kr
500 kr
700 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
900 kr
900 kr
900 kr (Budbetjänt)